PORADNIA DOBRYCH WNĘTRZ
Obserwuj nas

Search

PORADNIA DOBRYCH WNĘTRZ

to miejsce zbudowane z miłości i pasji.

Z miłości do piękna i sztuki, oraz pasji do tego, by to piękno ujarzmiać i zamknąć w czterech ścianach wspaniałego i unikatowego wnętrza. Wykorzystując gruntowne wykształcenie, umiejętności i niemałe już, bo kilkunastoletnie, doświadczenie staramy się projektować komfortowe i nietuzinkowe wnętrza, a co najważniejsze takie, w których ich właściciele, a nasi klienci, będą czuli się dobrze, bezpiecznie i na swoim miejscu. W naszej pracy to właśnie klient, jego poczucie estetyki i potrzeby stoją zawsze na pierwszym miejscu.

Dlatego najpierw dokładnie słuchamy, a dopiero później proponujemy rozwiązania starannie dopasowane do indywidualnych potrzeb i marzeń. Uważamy, ze to nasza największa misja i najważniejsze zadanie, jako architektów wnętrz.

Patrząc na zadowolonych klientów, z którymi wielokrotnie, co jest dla nas powodem do niekłamanej dumy, mimo upływu lat, nadal utrzymujemy życzliwy kontakt, wiemy, że wszystkie ambitne cele, które sobie stawiamy udaje się z powodzeniem realizować

Nasz zespół

tworzą dwie absolwentki Wydziału Architektury Wnętrz poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego, a prywatnie przyjaciółki- Magda i Dominika.

Naszym wielkim atutem jest to, że wykonujemy zawód, który naprawdę uwielbiamy. Dzięki temu mamy pasję i serce do pracy, co, jak często słyszałyśmy, widać w naszych projektach.

Cieszy nas zwłaszcza to, że wielu nowych klientów trafia do nas dzięki temu, że jesteśmy polecane przez ich bliskich, przyjaciół, znajomych. To, oprócz poczucia ogromnej satysfakcji i niekłamanej dumy, pozwala wierzyć w sens naszej pracy i daje dużo mocy do realizacji dalszych wyzwań

Poznajmy się bliżej