PORADNIA DOBRYCH WNĘTRZ
Obserwuj nas

Search

MAGDA TAMULEWICZ

Moja droga do świata sztuki była kręta i wyboista. Swoją karierę zawodową zaczynałam… po ukończeniu studiów prawniczych, w kancelarii syndyka masy upadłości. Szybko okazało się jednak, że w duszy gra mi zupełnie gdzie indziej i, choć nie było to łatwe, ani dla wielu oczywiste, postanowiłam pójść za głosem serca. Tak trafiłam do poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, która w trakcie moich studiów przekształciła się w Uniwersytet Artystyczny. Ukończyłam tam kierunek Architektura Wnętrz, broniąc dyplom magisterski z wyróżnieniem w pracowni prof. Eugeniusza Matejki, którego zawsze będę wspominać z największym szacunkiem, uznaniem i sympatią. To właśnie profesor ukształtował mnie jako architekta, za co zawsze będę mu wdzięczna.
W 2013 roku stworzyłam Poradnię Dobrych Wnętrz, w której z powodzeniem realizuję się zawodowo tworząc wnętrza moim klientom.
Dziś już wiem, że trudna decyzja sprzed lat okazała się być jednocześnie jedną z najlepszych jaką kiedykolwiek podjęłam, bo czuję, że teraz jestem tam, gdzie być powinnam, że jestem na swoim miejscu. Praca jest moja wielką pasją i nadal, mimo upływu lat, sprawia mi wielką frajdę, dając przy tym ogromną satysfakcję.

Kontakt

Skontaktuj się